Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Aktualności

Rozgrzewaliśmy PPP
02 lutego 2017 godz. 10:38W ub. roku po raz pierwszy nie odbyła się w Tychach zimowa edycja festiwalu "Port Pieśni Pracy". Mało brakowało, a i w tym roku też by się nic w ostatni weekend stycznia nie odbyło. Postanowiliśmy do tego nie dopuścić. Namówiliśmy Perły i Łotry by wspólnie zrobić koncert z okazji naszych 15 urodzin. Pomysł na tyle się rozwinął, że zagraliśmy w trzy kapele: Trzecia Miłość, Perły i Łotry i Sąsiedzi, a impreza urodzinowa rozwinęła się w "PPP - zimowa rozgrzewka".

Świetnie się bawiliśmy w Pasażu Kultury Andromeda. Prawie 200 osób przybyło na spotkanie z nami, Perłami i Trójmiłością, dzielnie wspierali wszystkich aż do końca, a koncert trwał kilka godzin.

Choć nie była to słynna szkoła muzyczna, to i tak czuło się PPP-ową atmosferę. Mamy nadzieję, że marka PPP już nie zniknie z zimowego kalendarza Tychów.

Co do koncertów, najlepiej wypadła (moim zdaniem - Kamil) tego wieczoru Trzecia Miłość. Spójny program, dobrze zagrany, z kilkoma dla mnie niespodziankami w składzie (Sidor na basie, Muzyk z akordeonem). W programie także znalazło się parę niespodzianek, blues śpiewany "Borysa" czy kilka piosenek z wokalno-instrumentalnego repertuaru Pereł. Gospodarze, bez "Trzeciego" wypadli bardzo dobrze. O koncercie Sąsiadów pisać nie wypada. Napiszę tylko, że mimo braku Domi grało mi (i nam) się doskonale, a publiczność zgotowała nam miłe przyjęcie i gorące (z bisami) pożegnanie.

Komfort grania i odsłuchiwania zapewniali, współpracujący z nami przy naszym Festiwalu Morza "Nad Kanałem" - Grześ i Wiesiu.

Perłom i Łotrom dziękujemy za imprezę a Krzysiowi Skwirutowi za zdjęcie!
CREW ONLY