Sklepik O nas Galeria Muzyka Księga Gości Strona główna

Kontakt
Press Book
Rider
Linki
Koncerty

ISSA
Sąsiedzi na MySpace

sąsiedzi szanty & folk

Aktualności

Świętujemy dalej
08 grudnia 2016 godz. 20:06

Nasze jubileuszowe koncerty 15-lecia, w ramach których odwiedzamy miejsca "bytowania" poszczególnych członków zespołu Sąsiedzi, trwają dalej. Byliśmy już w Sosnowcu (mateczniku Eli, Qby i... Banana Boat), zagraliśmy "na galowo" w Gliwicach (mieście naszego narodzenia). Tym razem zapraszamy na "15 lat Sąsiadów" do Katowic, do przeuroczej dzielnicy Giszowiec. Tam to bowiem swe pacholęce lata (drugą ich połowę dokładniej) spędzał nasz mandolinista Kamil. Gościem tego koncertu będzie zespół piosenki autorskiej i turystycznej - Siudma Góra.

To grupa działająca od 5 lat, założył ją i prowadzi ziomal Kamila z Giszowca - Zbyszek Siudy, z którym i w ZHPie i w gliwickim klubie turystycznym "Grzmot" niejedną pieśń drogi i morza prześpiewali razem.

Ale nie tylko Kamil z Siudmym muzykował. Zdarzyło się bowiem, że Dominika także stawała z Siudmą Górą na dechach. Będzie więc okazja do wspominek, wspólnego grania i dobrej zabawy... mamy nadzieję, z Wami. Zapraszamy serdecznie.

Koncert odbędzie się 17 grudnia, start o 19:00, w MDK "Szopienice-Giszowiec", Filia 2, pl. Pod Lipami 1 w Katowicach. Bilety jak zawsze na folk24.pl/sklep, czyli tu


CREW ONLY